Firma Sayısı : 43102 İlan Sayısı : 295
Haber / Makale Sayısı : 72 Site Sayısı : 4886 Resim Sayısı : 83 

Elbise Katlama


bay bayan çocuk giyimi ile ilgili her türlü giyim eşyasının imalatını ve alımını satımını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-kadın erkek
kuruluş tarihi: .

her nevi buz dolabı çamaşır makinası elektrikli ev aletleri tamir bakım ve imali ve her nevi oto ve gayrimenkul alım ve satımı ithalat ihracat komisyonculuk mümessillik ve her nevi dahili ticaret.
sekt.

her türlü şişelenmiş su meyva suları meyva konsantreleri un ve undan mamul gıda maddeleri tahıllar kuru taneli gıda maddeleri narenciye meyvalar sebzeler şeker ve şekerlemeler baharat hertürlü .

bayan giyim erkek giyim giyim ve giyim aksesuarları.

her türlü kumaş deri dokuma ve örme konfeksiyon mamulleri alım satımı imalatı ithalatı ve ihracatı Şirket amaç ve konusu ile ilgili her türlü menkul ve gayrimenkuller iktisap edebilir satın alab.

-
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-Çocuk
kuruluş tarihi: 21 mayıs 2009 perşembe
yetkili ve ortak: - - .

gİyİm giyim konfeksiyon abiye gelinlik iç giyim spor giyim ayakkabı - terlik.

bilumum tesktil ürünleri imalatı ithalat ve ihracatı dahili ticareti işleri
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-Çocuk
kuruluş tarihi: 25 Şubat 2004 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.

yürürlükteki ithalat ihracat rejimleri ve konuya ilişkindiğer mevzuata riayet etmek kaydıyla tekstil ve deri ürünlerinin ithali ihracı ve dahili ticareti.yabancı sermaye genel müdürlüğünden izin almak kaydıyla her türlü teksti.

yün pamuk ipek suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamül tekstil ürünlerinin alımı satımı imalatı ithalatını ve ihracatını yapmak ve 17.3.2008 tarihinde tesciledilen tadil tasarısında yazılı olan diğer iş.


 

 

Şehirler

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

 

Makaleler

Haberler