Firma Sayısı : 37119 İlan Sayısı : 289
Haber / Makale Sayısı : 72 Site Sayısı : 3227 Resim Sayısı : 83 

Elbise Katlama


yün pamuk ipek suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamül tekstil ürünlerinin alımı satımı imalatı ithalatını ve ihracatını yapmak ve 17.3.2008 tarihinde tesciledilen tadil tasarısında yazılı olan diğer iş.

tekstil ürünlerinin giyim eşyalarının ve bunların üretiminde kullanılan ilk ve yarım mamul maddelerin yapımı imali ve ticareti imali ve ticaretidir Şirketin amacına ulaşabelmesi için gerekli makine ve tesislerile gayrimenkul.

-
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-Çocuk
kuruluş tarihi: 14 aralık 2001 cuma
yetkili ve ortak: - - -.

İpek toptan bayon gİyİm
gİyİm sanayİ
mezunİyet elbİsesİ bÜyÜk beden elbİse rÜyada elbİse gÜnlÜk elbİse bebek elbİse elbİse model yeŞİl elbİse.

gİyİm gİyİm konfeksİyon abİye gelİnlİk İÇ gİyİm spor gİyİm Çocuk konfeksİyon.

gİyİm sanayİ tekstİl & modaelbise katlama candan gelinlik kadıköy giyim disko elbiseleri sanayi ümraniye hamile giyim tekstil gelinlik izmir moda gaziantep gelinlik en e.

giyim sanayi tekstil & modagaziantep tesettür giyim bebek zibinlari külot sütyen gelinlik resimleri 2012 giysi futbol ayakkabı fiyatları giyim sanayi tekstil moda iş e.

giyim sanayi tekstil & modadalgıç elbisesi fiyatları en yeni elbise modelleri bayan çantalar yazlık spor ayakkabılar ayakkabı terlik sarayı bayan deri elbise giyim sanayi tekstil .

gİyİm sanayİ tekstİl & modaelbise katlama folklor kıyafetleri fiyatları giyim sahibinden spor ayakkabı sanayi cocuk takim elbisesi tekstil notebook çanta fiyatları moda yoresel .

giyim sanayi tekstil & modadiva gelinlik ankara genç büyük beden bayan giyim 23 nisan gösteri kıyafetleri tesettür gömlek modelleri dizüstü elbise modelleri elbise modelleri kapalı giyim sana.


 

 

Şehirler

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

 

Makaleler

Haberler